0
Patikusios prekės
Nėra prekių!
Krepšelis

Kokius marškinėlius rinktis – medvilninius ar poliesterio? „Žinoma medvilninius“, – sakys daugelis. Tačiau pirmiausia verta išsiaiškinti: kokiais atvejais šie marškinėliai bus dėvimi? Daugeliu atžvilgių sintetiniai audiniai savo savybėmis vienareikšmiškai pranašesni už natūralius.

Galite pamiršti, kad sintetika yra nemaloni lietimui  arba, kad ji sukelia niežulį, o oda nekvėpuoja.

Prastos sintetikos pardavimuose, žinoma, vis dar randama, tačiau tai nėra gamintojų ir dizainerių tikslas ją populiarinti. Sintetinių audinių rinka nuolat tobulėja – technologinės naujovės, naujos tekstūros, savybės.

Medvilnė sugeria drėgmę, limpa prie kūno, dažnai plaunant praranda formą ir greitai susidėvi. To jau pakanka, kad sportinės aprangos gamybai būtų naudojamos kitos medžiagos.

Gryna sintetika, sukurta specialiai sportui, turizmui ir aktyviam gyvenimo būdui, turi privalumų, suteikiančių komfortą: ji nesugeria drėgmės, o ją pašalina, leidžia odai kvėpuoti ir labai greitai išdžiūsta. Sintetiniai pluoštai yra labai patvarūs, atsparūs trinčiai, gali išsitempti ir įgauti pirminę formą be deformacijų, palaiko raumenis ir nevaržo judesių. Skalbiant sintetika irgi turi praivalumų: ilgai išlaiko spalvą, nesitraukia ir nesitampo. Medvilnė sportinės aprangos sudėtyje gali būti, tačiau sintetinių pluoštų arba viskozės dalis turėtų būti didelė.Be jau išvardintų savybių, sintetika yra atspari saulės, vandens, druskos poveikiui, todėl visi maudymosi kostiumėliai yra suplekso ir likros atmainos. Be to, yra nemažai rankšluosčių audinių, kurie akimirksniu sugeria drėgmę ir akimirksniu išdžiūsta, sintetiniai pluoštai nesukuria reikalingos aplinkos mikrobams išgyventi. Tai ideali medžiaga paplūdimio ir sporto aksesuarams.

Dėl sintetikos tvirtumo ji yra nepakeičiama gaminant turistinę įrangą ir apskritai krepšius bei kuprinių gaminius. Kuriant baldų apmušalus bei dekorą svarbus ir  medžiagos atsparumas dilimui.

Jau dabar yra  sukurta  ir ištobulinta daugybė aukštųjų technologijų striukių audinių, pasižyminčių vandeniui ir vėjui nepralaidžiomis savybėmis. Pagal išorinę įvairovę natūralūs viršutinių drabužių audiniai taip pat yra prastesni už sintetiką: matiniai, blizgūs, atlasiniai, chameleonai(keičiantys atspalvį) ryškios tekstūros – siūlomas ypač didelis dizaino idėjų pasirinkimas.

Sukaupusi nemažai privalumų, sintetika šiandien gali gerokai viršyti natūralių audinių kainą. Taigi mitas, kad sintetika pigi, tampa vis mažiau aktualus.

Parduotuvė internete Kaukolė ☠ Skull - rimti aksesuarai ir papuošalai


Susiję produktai