0
Patikusios prekės
Nėra prekių!
Krepšelis

Daugelis vyrų nenešioja apyrankių, manydami, kad šis aksesuaras yra daugiausia moteriškas. Tačiau dabar vis labiau populiarėja vyriškos apyrankės. Kokios jos, kaip išsirinkti „savo“ ir teisingai dėvėti - mūsų pasakojime.

Naujosios tendencijos ir mados iššūkiai

Vyriškos apyrankės yra nauja mados tendencija, kuri kasmet tampa vis populiaresnė. Tarp stipresnės lyties aksesuarų jos užima trečią vietą po laikrodžių ir rankogalių segtukų. Apyrankės yra vyriškumo simbolis ir charakterio atspindys. Net psichologai patvirtina, kad aprankių lakoniškums ir konkretumas, kuris slypi jose , žavi moteris ir keičia požiūrį į vyrą.

Vyriškos apyrankės: stiliai ir medžiagos

Vyriškos apyrankės gali būti pagamintos įvairiais būdais ir gali būti įviarių stilių. Jos išsisikiria elegantišku paprastumu, santūrumu ir minimalizmu. Paprastai apyrankės yra pagamintos iš sidabro, odos, plieno, aukso, akmens arba tiesiog skirtingų medžiagų rinkins. Be to, kuo iš brangesnės medžiagos pagaminta aprankė, tuo solidžiau ji atrodo. Tačiau neturėtumėte pirkti aksesuarų, kurie neatitinka jūsų padėties ir statuso: apyrankės turėtų atitikti vyro drabužių stilių ir jo charakterį, o ne būti „prašmatnios“ ar netinkamo įvaizdžio detalės. Kaip dėvėti apyrankes?

Vyriškos apyrankės gali būti dėvimos po vieną arba po keletą iš karto. Svarbiausia, kad jos jungtųsi tarpusavyje stiliumi ir atitiktų jų savininko įvaizdį.

Apyrankes taip pat galima derinti su laikrodžiais. Tokiu atveju turėtumėte atkreipti dėmesį į visų aksesuarų spalvą - laikrodžius, rankogalių segtukus ir vestuvinį žiedą. Jei jos yra pagamintos iš tos pačios spalvos metalų, tada tai yra gana įspūdinga ir gražu, bet jei apyrankė ir laikrodis skiriasi vienas nuo kito stiliumi ir pagaminimo medžiaga, geriau pergalvoti savo pasirinkimą. Maža to, neteisingai pasirinkta apyrankė gali sugadinti net ir  brangiausių laikrodžių įvaizdį.

Svarbi pastaba: iš metalų pagamintos apyrankės gali pažeisti jūsų laikrodžio korpuso paviršių. Norėdami išvengti tokio nepatogumo ir išlaikyti aksesuarą saugų bei gerą, tuo pačiu metu dėvėkite dvi apyrankes: vieną metalinę, kitą odinę. Oda turi būti dedama tarp laikrodžio ir metalinės apyrankės. Tik tokia tvarka dėvėdami aksesuarus galite eksperimentuoti su savo stiliumi be nemalonių pasekmių.

Vyriškos odinės apyrankės, puikiai derančios su laikrodžiais, verslo aprangos kode laikomos universaliomis. Apyrankės spalva turėtų būti suderinta su laikrodžio apyrankės spalvine gama. Šioje versijoje vyriškos apyrankės gali būti dėvimos tiek ryte, tiek vakare.

Sidabrinės ir plieninės apyrankės taip pat gali būti laikomos universaliomis. Jos nėra griežtai ribojamos etiketo taisyklėmis. Tokie aksesuarai puikiai tinka tiek verslo, tiek sporto stiliui. Jos yra patogios, praktiškos, stilingos ir tuo pat metu simbolizuoja vyriškumą ir glaustumą. Jei šios apyrankės yra papuoštos graviūromis ar akmenimis, tada jos patenka į atostogų papuošalų kategoriją.

Truputi istorijos

Senovėje vyriškos apyrankės buvo laikomos ne tik aksesuaru. Daugeliui tautų jos simbolizavo vyro drąsą ir brandą, taip pat jo norą kovoti. Kariai nešiojo apyrankes ne tik ant riešų, bet ir papuošė dilbius ir net kulkšnis, kad apsaugotų juos nuo priešų strėlių. Labai dažnai apyrankės buvo papuoštos įvairiais simboliais ir tarnavo kaip amuletai. Vėliau apyrankės tapo turto rodikliu: jas dėvėjo daugiausia turtingi ir kilmingi žmonės, taip demomstruodami savo socialinį statusą visuomenėje.

Parduotuvė internete Kaukolė ☠ Skull - rimti aksesuarai ir papuošalai


Susiję produktai