Parduotuvėje Kaukolė ☠ Skull pirktas prekes pristatome per 1-5 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (dažniausiai prekes gaunate sekančią darbo dieną po jų išsiuntimo, SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA).

Didesni negu 45.00 € užsakymai pristatomi NEMOKAMAI* (* paštu ir per paštomatus)

Dėmesio! Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 5.00€, taikomas mažo užsakymo administravimo mokestis - 3.00€. Pridėkite prekių į krepšelį daugiau už 5.00€ ir nemokėkite mokesčio!Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:


Atsiimk Lietuvos pašto skyriuje

Kaina: 3.50

Trukmė: 3 - 5 darbo dienas

Atsiimk Omniva paštomate

Kaina: 3.00

Trukmė: 1 - 3 darbo dienas


Gauk prekę į namus, darbą

Kaina: 5.00

Trukmė: 1 - 3 darbo dienasAtsiimk Kauno biure

nemokamai

Laikinai neteikiama


Atsiimk Omniva paštomate (siuntos gabaritai iki 41x38x64cm)

Kaina: užsakymus, kurių suma (už prekes) viršija 45.00 , pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma (už prekes) iki 45.00 , pristatymas per Omniva terminalus papildomai kainuoja 3.00 .

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 14 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną. (SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA)

Vieta: Omniva paštomatas. Pristatoma į 86 Lietuvos miestus (iš viso veikia virš 200 paštomatų). Paštomatų adresus rasite ČIA.

Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus SMS ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  

Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į Kaukolė ☠ Skull parduotuvė. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

Papildoma informacija apie Omniva paštomatų naudojimą rasite ČIA.Gauk prekę į namus, darbą

Kaina: pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) nepriklausomai nuo užsakymo sumos kainuoja 5.00 . Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 30.00 .

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 14 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną. (SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA) Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma nurodytu adresu darbo dienomis kurjeriu per Omniva tarnyba
Atsiimk Lietuvos pašto skyriuje

Kaina: užsakymus, kurių suma (už prekes) viršija 45.00 , siunčiame NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma (už prekes) iki 45.00 , pristatymas paštu papildomai kainuoja 3.50 .

Trukmė: 3-5 d.d. po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali trukti iki 10 d.d.

Vieta: Siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių. Klientas nurodytu adresu gauna pranešimą apie atkeliavusią registruota siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu siuntinį galima atsiimti pašto skyriuje.
Atsiimk nemokamai Kauno biure (laikinai neteikiama)

Prekių atsiėmimas Kauno m. (Atsiimkite nemokamai Kaune)

Kaina: nemokamai, pristatymo mokesčio nėra!

Trukmė: nuo 1val. (darbo dienomis). Kai tik užsakymas bus paruoštas Jus informuosime el. paštu arba pranešime telefonu. Atvažiuokite atsiimti prekę tik gavę pranešimą kad Jūsų prekė paruošta atsiimti. Prekes galite atsiimti darbo dienomis 10:00 - 17:00 val.

Vieta: užsakymą atsiimti galite atvykus į Kaukolė ☠ Skull biurą, esantį adresu: Gedimino g. 30-3A, 44319 Kaunas. Prieš atvykstant, būtinai suderinkite susitikimo laiką telefonu.

Atsiimti siuntą galės tik asmuo, kurį Jūs nurodysite formuodami užsakymą. Kadangi esame internetinė parduotuvė, užsakyma atsiimti galima tik apmokėjus iš anksto (žr. Apmokėjimas).
Prekių į užsienį pristatymas derinamas susisiekus su mumis el. paštu info@kaukole.lt . Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į Kaukolė ☠ Skull parduotuvėje nurodomas prekių kainas. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: el. paštu info@kaukole.lt , telefonu: +370 641 02087 darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.